Viss, kas Jums juridiski ir jāzina par nepārvaramo varu


Šajā saspringtajā laikā visiem ir radušies milzīgs skaits jautājumu, jo neviens nav pieredzējis tādus apstākļus kādi ir šobrīd. Sakarā ar straujajām pārmaiņām pasaulē un milzīgo informācijas daudzumu, cilvēkiem vienkārši nav laika izpētīt doto informāciju un pats galvenais - pareizi to pielietot. Tas jo īpaši attiecas uz uzņēmējdarbības un juridiskajiem jautājumiem.

 

Atbildes uz visiem ar doto situāciju saistītajiem juridiskajiem jautājumiem ir!

 

"Mēs, juristi, gribam un varam palīdzēt uzņēmējiem šajā saspringtajā laikā un spējam palīdzēt ieviest skaidrību, vai vismaz iedot uzziņas “koridoru”, lai ir labāka izpratne, kā rīkoties biznesà esošajos apstākļos" - šādu ziņojumu pāris dienas atpakaļ mēs saņēmām no viena no mūsu šķīrējtiesnešiem un nolēmām rīkoties situācijas uzlabošanai.

 

Mēs izvēlējāmies vispopulārākos jautājumus, ar kuriem šobrīd vēršās pie mums un mūsu šķīrējtiesnešiem - juristiem un advokātiem, un nolēmām organizēt bezmaksas formāta “Jautājums-atbilde!” vebinārus uzņēmējiem.

 

Tātad 16. aprīlī plkst. 15:00 notiks bezmaksas vebinārs "Svarīgākais, kas Jums ir jāzina force majeure jeb neparedzētu situāciju gadījumos"

 

Vebināru vadīs: Raimonds Briedis - RŠT šķīrējtiesnesis, zvērināts advokāts ar lielu darba pieredzi.

 

Reģistrējieties šeit, noklikšķinot uz saites (lapas apakšā ir logs, kas ir jāaizpilda), un pats galvenais - noteikti sūtiet savus jautājumus jau tūlīt, lai juristi pēc iespējas ātrāk sniegtu Jums atbildes attiecīgajos vebināros!

 

Šī ir unikāla bezmaksas konsultācijas iespēja! Sūtiet jautājumus par to, kas Jums pašreizējā situācijā juridiskajā jomā nav skaidrs, piemēram, nepārvaramā vara, darbinieki un vienošanās, atlaišana, darba veikšana attālināti, un dokumenti, saistību izpilde (iesaldēšana), parādu piedziņa, vārdu sakot, viss, kas šobrīd Jūs juridiski satrauc!

 

Reģistrējieties vebināram un esiet juridiski aizsargāti veicot uzņēmējdarbību!

 

Sūtiet savus jautājumus un esiet droši par nākotni!