Komercnoslēpuma aizsardzības aktuālitātes bezmaksas vebinārā


23.04. plkst. 16:00 mēs aicinām Jūs piedalīties bezmaksas juridiskajā biznesa seminārā, kas notiks tiešraidē - t.i. vebinārā! Izmantojiet laiku noderīgi un uzziniet jaunu praktisku informāciju komercnoslēpuma aizsardzības jomā bezmaksas vebinārā Jūsu biznesa drošībai!

 

Vebinārā "Ievads komercnoslēpuma aizsardzībā" tiks apskatīti komercnoslēpuma aizsardzības priekšnoteikumi un riski, kā arī tiesību uz komercnoslēpumu īstenošana. Komercnoslēpumi ir katram komersantam, tādēļ šis vebinārs būs noderīgs ikvienam interesentam, kurš veic saimniecisko darbību.

 

2019.gadā spēkā stājās Komercnoslēpuma aizsardzības likums, ar kura palīdzību tika reformēta komercnoslēpumu aizsardzība Latvijā. Par komercnoslēpumu pašlaik var atzīt neizpaužamu saimnieciska rakstura informāciju, tehnoloģiskās zināšanas un zinātniska vai cita rakstura informāciju.

 

Komercnoslēpuma turētājs var būt ikviena fiziskā vai juridiskā persona, kura likumīgi ieguvusi komercnoslēpumu un ir tiesīga to pārvaldīt (kontrolēt), tostarp izmantot un izpaust.

 

Semināra plāns:

  1. Komercnoslēpuma jēdziens;
  2. Komercnoslēpuma aizsardzības likums;
  3. Ar komercnoslēpuma izmantošanu saistītie līgumi;
  4. Strīdu risināšanas iespējas;
  5. Jautājumi.

 

Vebināra lektors: Ilmārs Šatovs - Zvērināts advokāts, Rīgas šķīrējtiesas šķīrējtiesnesis, Latvijas un Eiropas patentpilnvarnieks preču zīmju un dizainparaugu lietās, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas iecelts profesionāls vidutājs autortiesību lietās.

 

Lai saņemtu saiti uz vebināru, ir obligāti nepieciešams iepriekšējs pieraksts. Aizpildiet reģistrācijas formu mūsu mājaslapā šeit (lapas “Semināri” beigās) un gaidiet apstiprinājuma vēstuli uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

 

Domāt par sava biznesa drošību šobrīd - ir īstais laiks! Tāpēc izmantojiet savas iespējas, turklāt online un bez maksas!

 

Reģistrējieties jau tūlīt!

23.04.2020