Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2017 Novembris > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Jaunumi


Meklēt:

Steidzieties darīt labu!

30-11-2017

Labdien!

 

Jau ļoti drīz pienāks skaistu un spilgtu svētku laiks - Ziemassvētki un Jaunais gads (starp citu, neaizmirstiet - svētdien tiks iedegta pirmā Adventes svece). Tas ir brīnumu, dāvanu un cilvēku saliedētības laiks, un ticība labajam, mīlestībai, sapratnei, līdzjūtībai.

 

Viegli būt priecīgam un jautram, kad tavā dzīvē viss ir kārtībā. Bet ir cilvēki, kuriem ļoti nepieciešama mūsu un Jūsu palīdzība, atbalsts, uzmanība. Varbūt tieši mēs ar Jums varēsim mainīt šo cilvēku dzīvi, tieši no mūsu un Jūsu palīdzības, atbalstot ar labiem vārdiem, uzmanību, šo cilvēku dzīvē notiks pārmaiņas, brīnumi!

 

Mēs visi kopā varam mainīt šīs pasaules skarbās ikdienas, varam dāvāt citiem cilvēkiem uzmanību, tā rādot rūpes par viņiem, varam sasildīt ar saviem vārdiem un smaidu, palīdzēt materiāli. Un, ticiet man, katrs no viņiem būs Jums pateicīgs no visas sirds!

 

Mēs gribam Jums palīdzēt šajā pareizajā, labajā un brīnišķīgajā iespējā!

 

Daudzi nezina, kā var palīdzēt, kur griezties, ar ko sākt.

 

Mēs esam apkopojuši labdarības organizāciju pārskatu!

 

Viena no tām- EURIKA.

Katrs Jaunais gads neiztiek bez apsveikuma kartiņām! Šī organizācija, piedāvā Jums iegādāties kartiņas dažādiem svētkiem (ar savu tekstu un Jūsu uzņēmuma logo), bērnu zīmējumus, un Jūsu ziedojums tiks izmantots, lai iegādātos medicīnisko aprīkojumu slimnīcām, pārtikas un apģērbu iegādei un piegādei maznodrošinātajām ģimenēm, internātskolas būvniecībai bērniem- indigo u.c. Kāpēc neapvienot patīkamo ar lietderīgo?

 

Rīgas šķīrējtiesa jau ir veikusi pasūtījumu no EURIKA Jaunajam gadam – izvēloties kāda bērna zīmēto zīmējumu uz apsveikuma kartiņas un kalendāra .

 

Jūs varat iepazīties ar visām organizācijām, kuras mēs esam apkopojuši un izvēlēties kā tieši Jūs varat palīdzēt pēc saites šeit. Ir daudzas ziedojumu iespējas – Jūsu laiks, uzmanība, apģērbs, mantas, slimo cilvēku ārstēšanai nepieciešamās lietas, palīdzība novārtā atstātiem bērniem, maznodrošinātām ģimenēm un citi.

 

Protams, tas nav pilnīgs pārskats par tiem, kam nepieciešama mūsu palīdzība, tādēļ, ja Jūs ziniet citas organizācijas, lūdzu dalieties ar informāciju komentāros.

 

Palīdzēsim citiem, dāvāsim savu labestību un siltumu, tas ir tik vienkārši un tik nepieciešams!

Īpaši šajā lieliskajā brīnumu laikā!Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru