Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2020 Marts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Jaunumi


Meklēt:

Divu dienu starptautisks apmācības pasākums uzņēmējiem 10.-11. jūlijā

05-03-2020

2020. gada 10.-11. jūlijā notiks divu dienu starptautisks apmācības pasākums uzņēmējiem "Starptautisks bizness - 2020. Starptautiskie piegādes noteikumi - 2020. Jaunumi darbā ar ES, NVS un Ķīnu."

 

Semināru pasākums iekļauj sevī visaktutālāko praksi un izgaismo sarežģītus jautājumus darbā ar ES, NVS un Ķīnu - no pārrunu vadīšanās sekām līdz starptautiskajiem strīdiem. Semināru laikā tiekveikts starptautiskā līgumā audits, ņemot vērā saistību tiesību specifiku, klienta/partnera ģeogrāfiju (NVS, ES, ASV, AAE, Ķīna, Singapūra, Vjetnama). Svarīgs semināra bloks būs jaunākā starptautisko piegādes noteikumu 2020. redakcija.

 

Konsultatīvie semināri, kuri satur informatīvus un treniņapmācību blokus. Semināri būs interesanti gan teorētiķiem, gan praktiķiem. Pieredzējuši uzņēmēji un juristi varēs paaugstināt savu kompetenci, savukārt iesācēji - saņemt pamata praktiskās zināšanas ārekonomikas darbības sfērā. Pasākums būs noderīgs un interesants arī pasniedzējiem un studentiem, kuri ir pabeiguši studiju 3. kursu.

 

Katrs dalībnieks saņems vērtīgos materiālus, kurus turpmāk varēs izmantot savā darbā.

 

Pēc kursa pabeigšanas tā dalībniekam tiks izsniegts sertifikāts par piedalīšanos dotajā semināru kursā.

 

Lektors: Konstantīns Ivanovs (Sankt-Pēterburga (Krievija)/ Viļņa (Lietuva) ) - tiesību zinātņu doktors, starptautiskā advokātu biroja Foxen law office valstu tiesību padomnieks (Viļņa, Lietuva, Sānkt-Pēterburga, Krievija), pasaules līmeņa ekperts-praktiķis starptautiskajā komerctiesību jomā (līdzdarbošanās starptautiskos darījumos un ārekonomisko strīdu izšķiršana), Starptautisks arbitrs/šķīrējtiesnesis (Rīgas šķīrējtiesa, Starptautiska šķīrējtiesa IAC/Almati, Kāzahstāna), top-lektors, biznesa treneris.

 

Pasākuma valoda, ņemot vērā ārvalstu lektoru un uzaicinātajiem starptautiskajiem viesiem, ir krievu.

 

PROGRAMMA

 

 1. Sākotnējais starptautiskais līgums.
  Godprātīga un negodprātīga pārrunu vadīšana. Kā pareizi vadīt pārrunas ar ārzemju kompānijām, ņemot vērā tiesas prakses pēdējās izmaiņas. Zaudējumi veicot negodprātīgu pārrunu vadīšanu. Kā pareizi vadīt pārrunas ar potenciālajiem klientiem no ES, NVS un Ķīnas.

   
 2. Ārekonomikas līgums. Riski, kas ir saistīti ar ārekonomisko līgumu.
  Līgumam piemērojamās tiesības. Kas ir jāņem vērā, ja piemērojamās tiesības - ir ES, NVS un Ķīnas tiesības. Līguma nodrošinājuma pasākumi. Nepārvaramas varas atrunas līgumā - jaunā 2020.gada prakse Eiropas un Āzijas klientiem. Ierobežojošie vai aizlieguma pasākumi ES valstīs, NVS valstīs un Ķīnā - kā jau iepriekš minimizēt riskus.

   
 3. Ārvalstu partnera pārbaude kā nepieciešamība rīcības brīvībai saistībā ar starptautisko līgumu.
  Kā pārbaudīt biznesa reputāciju ES un Āzijas valstīs? ES, NVS UN Ķīnas partneru bankrotēšana: ricības plāns.

   
 4. Darbs izmantojot pārstāvības līgumu vai savas kompānijas atveršana ES, NVS, Ķīnā.
  Pamata riski, kas ir jāievēro. Pārstāvības līgumi - pēdējā prakse. Kompānijas atvēršana Eiropas Savienībā. Kompāniju brīva kustība. Uzņēmuma atvēršana NVS valstīs un Ķīnā: pamata nianses un likumdošanas novitātes.

   
 5. Jaunie starptautiskās piegādes noteikumi 2020.
  Kas jauns: jaunu jēdzienu rašanās un veco jēdzienu izzušana. Kā izmantot starptautiskos piegādes noteikumus 2020. Tipveida kļūdas piegādes bāzes izvēlē, sekas un risku minimizēšanās veidi. Starptautisko līgumu aprēķinu veidu optimizēšana, ņemot vērā piegādes bāzi, īpašuma tiesību nodošanas režīmi, kravas apdrošināšana pārvadāšanas laikā, pārvadājuma līgums.

   
 6. Starptautisko strīdu izšķiršna.
  Rekomendēta šķīrējtiesas atruna. Šķīrējtiesas procesa izdevumu minimizēšana. Kā pareizi sastādīt pretenziju? Šķīrējtiesvedība Krievijā, ES, NVS, Ķīnā. Šķīrējtiesu lēmumu izpildīšana.

   
 7. Situatīvais bloks.
  Reālo situāciju izskatīšana un starptautiskās šķīrējtiesu prakses analīze.

 

Dalības maksa:

Apmaksājot līdz 15.04.2020 - EUR 200.00 (ar PVN)

Apmaksājot no 16.04.2020 līdz 31.05.2020 - EUR 250.00 (ar PVN)

Apmaksājot no 01.06.2020 līdz 09.07.2020 - EUR 300.00(ar PVN)

 

Sūtiet pieteikumu, aizpildot speciālu formu pēc saites šeit! Mēs sazināsimies ar Jums personīgi!

 

Visu, kas ir nepieciešams zināt juridiski drošam un veiksmīgam starptautiskajam biznesam - Jūs saņemsiet tikai 2 dienu laikā! Izglītojieties un paplašiniet savas kompānijas un personīgās robežas!Komentāri


Nav komentāru...  Rakstīt komentāru