Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2017 Decembris > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jaunumi


Meklēt:

Prezentācijas materiāli veiksmīgai partnerībai

12-12-2017

Pagājušajā nedēļā Rīgas šķīrējtiesa veiksmīgi novadīja kārtejos seminārus (atskaite, atsauksmes, bildes pēc saites šeit). Apmeklētāji īpaši atzīmēja ne tikai kompetentu lektoru uzstāšanos, bet arī augstu novērtēja sagatavotos izdales materiālus!

 

Tā kā Jūs mums esat svarīgi un mēs rūpējamies par juridisko izglītošanu un pareizu uzņēmējdarbības vadību, šeit tiek publicēta daļa materiālu! Prezentācija ir izveidota , lai Jums būtu iespēja ar to iepazīstināt arī savus partnerus, investorus, klientus, kuri vēlas uzzināt par Rīgas šķīrējtiesu un šķīrējtiesas klauzulu.

 

Kā Jūs zināt, veiksmīgai uzņēmējdarbības norisei un partnerībai nepieciešama uzticība starp partneriem. Lai to panāktu, ir jāveido personiskas attiecības, pastāvīgs kontakts, svarīgas informācijas apmaiņa.

 

Mēs bieži saskaramies ar faktu, ka daudziem uzņēmējiem nav priekšstata par šķīrējtiesas darbu (tiesvedību, priekšrocībām).

 

Prezentācijas izmantojiet sarunās ar potenciālajiem klientiem, partneriem, kuriem ir jautājumi par šķīrējtiesas klauzulu, parakstot līgumus. Prezentācija skaidri parādīs visu nepieciešamo informāciju, sniegs priekšstatu par šķīrējtiesas izvēles priekšrocībām.

 

Materiāli ir veidoti tā, lai informācija tiktu uztverta viegli un saprotami.

 

Vēl viena priekšrocība ir iespēja lejupielādēt materiālus un nekavējoties nosūtīt informāciju savam partnerim prezentācijas veidā e-pastā. Kā arī varat apskatīt saitē.

 

Materiāli ir pieejami latviešu, krievu un angļu valodās.

Noklikšķiniet uz saites un lejupielādējiet:

 

1. Rīgas šķīrējtiesas prezentācija latviešu valodā (11 lapas)

 

2. Rīgas šķīrējtiesas prezentācija krievu valodā (11 lapas)

 

3. Rīgas šķīrējtiesas prezentācija angļu valodā (11 lapas)

 

4. Prezentācijas materiāli par RŠT + apmācības instrukcijas uzņēmējdarbības juridiskās puses organizēšanai - latviešu valodā (24 lapas)

 

5. Prezentācijas materiāli par RŠT + apmācības instrukcijas uzņēmējdarbības juridiskās puses organizēšanai - krievu valodā (24 lapas)

 

Ja jums rodas jautājumi, rakstiet uz info@court.lv vai zvaniet pa tālruni 67365100!

Mēs palīdzēsim rast atbildes uz svarīgiem jautājumie, kas radīsies Jūsu darbā ar partneriem!Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru