Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2019 Janvāris > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Jaunumi


Meklēt:

Informācija par bezmaksas semināriem

08-01-2019

Redzot lielo interesi, kas izpaužas zvanos un e-vēstulēs ar jautājumiem, rakstā - jaunā aktuālā informācija par bezmaksas juridiskajiem biznesa semināriem uzņēmējiem, biznesa pārstāvjiem, studentiem un visiem cilvēkiem, kuri vēlas attīstīties.

 

Jebkuras uzņēmējdarbības pamatā ir dokumenti, darījumi, cipari, likumi, zināšanas.

Vēlaties vadīt savu biznesu korekti un optimāli? Pārbaudiet savas zināšanas biznesa juridiskās puses jautājumos!

Nepalaidiet garām mūsu seminārus!

 

Pa plauktiņiem par 2019.gada semināriem:

 

 • Jau 24.janvārī notiks pirmais šī gada seminārs ar aktuālu tēmu par darbu ar ārzemju kompānijām, kuru vadīs starptautiskas klases speciālists. Un Jums vēl ir pēdējā iespēja pieteikties šim semināram. Vairāk informācijas pēc saites šeit.
   
 • Pieteikumu gadījumā, mēs atkārtosim seminārus par jau zināmām un iemīļotām tēmām: “Pareiza lietvedība kā pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai”, “Juridiskie instrumenti biznesa strīdu risināšanai un novēršanai”, “Komerclīgums. Satura, slēgšanas, izpildes nianses”, “Mediācija ekonomiskajos un komercstrīdos". Atstājiet pieteikumus pēc saites šeit, rakstiet komentārus vai uz info@court.lv!
   
 • Mēs esam gatavi novadīt juridisko biznesa semināru Jūsu kompānijas darbiniekiem, lai viņi saprastu biznesa drošas un veiksmīgas vādīšanas jēgu un izmantotu juridiskus instrumentus pareizi. (Iepriekš ir iespējams izrunāt tēmas, jo varam veidot semināru arī ne pēc izstrādātā scenārija, bet gan tieši pēc tā, kas ir aktuālāks Jums uz doto brīdi).
   
 • Jaunu semināru tēmu pamatā ir Jūsu jautājumi, idejas, piedāvājumi un, protams, mūsu aktuālie novērojumi. Jūs vēlaties semināru? Par kādu tēmu? Rakstiet mums komentārus un uz info@court.lv! 
   
 • Mūsu seminārus apmeklē daudz uzņēmēju un dažādu biznesa sfēru pārstāvju. Sapratot svarīgumu, runājot par labām attiecībām, iepazīšanos, sazināšanos, sadarbības sakariem, tagad mēs izveidojam tā dalībniekiem networkinga platformu, kas darbosies 30 minūtes pirms (pagaidām tikai 30 min) semināra sākuma.
   
 • Semināru garums visbiežāk ir no pusotra līdz divām stundām, taču informācijas apjoms ir daudz lielāks, lai spētu izstāstīt par to tik īsā laikā. Tāpēc mēs vienmēr gatavojam Jums mapi ar semināra materiāliem - ar informāciju, kuru Jūs varat izmantot kā špikeri veiksmīgam darbam.
   
 • Un ko teiksiet par semināru online translācijām? Semināru 24.janvārī mēs jau translēsim online režīmā mūsu lapā soc.tīklā Facebook. Pierakstieties un ieslēdziet paziņojumus par lapas jaunumiem!

 

Nāciet uz semināriem un esiet droši biznesa juridiskajos jautājumos!Komentāri


Nav komentāru...  Rakstīt komentāru