Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2021 Jūnijs > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Jaunumi


Meklēt:

Ir nepieciešama Jūsu palīdzība..

03-12-2018

Tika aizdedzināta pirmā Adventes vainaga svece, un tas nozīmē, ka sākas labu darbu, brīnumu un burvības laiks.

Jau kuro gadu pēc kārtas šajā laikā mēs ar Jums dalāmies ar atgādinājumu, ka tieši Jūsu viens labs darbs kādam var kļūt par patiesu brīnumu.

Un arī Jums par patiesu brīnumu obligāti kļūs tas nozīmīgais klusais un siltais brīnums, kas atnāks pie Jums nemanāmi, un vārds šim brīnumam ir - Pateicība.. no slima puiša, no vientuļa sirmgalvja, no meitenes bez ziemas jakas, no strādājošas 3 darba vietās sievietes, un vēl no daudziem citiem, kuru dzīvi Jūs varat padarīt laimīgāku!

 

Jā! Tieši Jūs! Jo tieši Jūs esat tik vajadzīgs un vērtīgs sabiedrībai!

Šodien mūsu palīdzība jebkurās tās izpausmēs (dažreiz tādās, par kurām mēs pat neaizdomājāmies) ir ļoti svarīga.

 

Tālāk rakstā atradīsiet dažu labdarības organizāciju pārskatu.

 

Labdarību daudzi uztver tieši kā naudas summu pārskaitījumu, taču tas nebūt tā nav. Jūs pat nevarat iedomāties, kāda palīdzība citreiz ir nepieciešama – priekš Jums tas varētu būt pavisam nieks, taču priekš kāda cita – tās ir lielisks atbalsts veselībai, mērķu sasniegšanai, siltumam, mīlestībai, dzīvei. Vienkārši uzdāvinot savu labsirdību un rūpes jebkurās izpausmēs – fiziskajā, finansiālajā, materiālajā, garīgajā, intelektuālajā utt., mēs darām TIK daudz! Veicinot labdarību, Jūs negaidāt saņemt ko pretī, taču Jūs saņemsiet to, ko nevar ieraudzīt, izmērīt, to var tikai sajust, un tieši tas ir nenovērtējams.

 

Protams, Jūs varat, un esam pārliecināti, ka jau īstenojat labus darbus un izrādat labsirdību arī paši, bet dažreiz cilvēki nezina, kā palīdzēt, aizmirst par to vai pat vienkārši neaizdomājas par to, jo neredz un nesastopas katru dienu ar tiem, kam nepieciešama šī palīdzība. Sadarbojoties ar labdarības organizācijām, palīdzēt ir vieglāk, jo viņi zina ko, kam, kā un kādā veidā nodot no Jums.

 

Ja Jūs uzskatāt, ka mūsu sarakstu var arī paplašināt un papildināt ar vēl kādām organizācijām, rakstiet komentāros, lai cilvēki zinātu, kur vēl var atvērt dvēseli un darīt labas lietas.

 

Rīkojieties – iepazīstieties ar informāciju, izlemiet, kā tieši varat palīdzēt, palīdziet un dalieties ar šo rakstu ar saviem paziņām, lai arī viņi atvērtu acis un sirdis plašāk. Kopā mēs varam parādīt un pierādīt tam, kuram ir nepieciešama palīdzība, un paši sev to, ka mūsu pasaule ir laba, skaista, rūpīga un laipna.  

 

 

Organizācija: Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi. Ziedot.lv palīdz tajās jomās, kuras nav tieša valsts vai pašvaldības atbildībā un/ vai nav pieejams budžeta finansējums: Ārstniecības palīdzība bērniem līdz 18 gadu vecumam; Ārstniecības palīdzība pieaugušajiem; Sociālā un ārkārtas palīdzība ģimenēm; Biedrību un nodibinājumu labdarības projekti. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk tam paredzētajam mērķim. Organizācijai ir piešķirts Sabiedriskā labuma statuss, kas ziedotājiem dod iespēju saņemt ienākuma nodokļu atlaides.

Kā palīdzēt: Šeit Ziedot.lv apkopoja organizācijas un to adreses, kur var ziedot mantas. Šeit ir ļoti ērti un pārskatāmi uzskaitīti visi projekti, kur var ziedot naudu.

Vairāk informācijas atradīsiet šeit.

 

 

Organizācija: Palīdzēsim.lv palīdz grūtībās nonākušiem un slimiem bērniem. Piedāvā iespēju ziedot tiešam un konkrētam mērķim. Par pamudinājumu ziedojumu vākšanai var kļūt ikviena Latvijas fotogrāfa fotostāstiņš par kādu bērniņu un viņa vajadzībām. Organizācijas darbību veido 3 galvenie virzieni: primārās palīdzības sniegšana sadzīves jautājumos (pārtika, saimniecības lietas, mēbeles u.c.); atbalsts veselības problēmu risināšanā; sociālās integrācijas pasākumu organizēšana.

Kā palīdzēt: Ziedot var sadzīviskas lietas, naudu vai vienkārši savu brīvo laiku. Projekts varētu īpaši uzrunāt palīdzēt fotomāksliniekus. Piedalīties sociālajā projektā palidzesim.lv ar savu brīvprātīgā darba ieguldījumu var jebkurš, jo organizācija nenoraida nevienu no palīgiem (tekstu rediģēšana, tulkošana, pasākumu koordinēšana utt.). Pieteikuma anketa brīvprātīgajam darbam palīdzēsim.lv var aizpildīt šeit.

Vairāk informācijas atradīsiet šeit

 

 

Organizācija: Biedrība Tuvu ir kristīga labdarības organizācija, kuras mērķis ir Latvijas ģimeņu, bērnu un vientuļo cilvēku sociālās atstumtības un sociālā riska mazināšana un labklājības celšana. Ir arī savs labdarības veikals, kur var aiznest mantas pārdošanai, vai arī nopirkt kaut ko, jo nauda aiziet tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama specifiska palīdzība – medikamentu un pārtikas iegādei, veselības aprūpei, vai dzīves apstākļu uzlabošanai. Organizācija „Tuvu” rīko dažādus pasākumus bērniem, nometnes pusaudžiem, kā arī veic būvniecības projektus, kuru laikā ģimenēm ar bērniem tiek uzlabota dzīves vide.

Kā palīdzēt: Ziedot apģērbu, apavus, sadzīves ķīmiju, mēbeles, sadzīves priekšmetus, pārtiku u.c. Ziedot savu laiku, strādājot noliktavā, vai apciemojot kādus cilvēkus, kuri ir aizmirsti un jūtas nevienam nevajadzīgi. Lai to izdarītu, organizācija atbalstīs ar dāvanām, ko aizvest vientuļajiem cilvēkiem un ģimenēm. Var palīdzēt finansiāli, pārskaitot uz kontu naudu.

Vairāk informācijas atradīsiet šeit. 

 

 

Organizācija: Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai” ir Latvijas Samariešu apvienības vadīta pārtikas programma. Palīdz trūkumā nonākušiem iedzīvotājiem, izsniedzot pārtikas pakas. To saturu veido no ražotāju, pārstrādātāju un tirgotāju ziedotajiem pārtikas produktiem. Par naudas ziedojumiem tiek iegādātas tās preces, kuras nav saņemtas ziedojumu veidā.

Kā palīdzēt: Organizācija pieņem neierobežota daudzumā kvalitatīvus, lietošanai derīgus produktus, kuru uzglabāšanai nav nepieciešams nodrošināt īpašu temperatūru, higiēnas un saimniecības preces; pārtiku ir iespējams nest uz jebkuru pārtikas bankas biroju, iepriekš sazinoties (adreses atradīsiet šeit). Var ziedot, pārskaitot naudas summu uz kontu, vai zvanot uz labdarības tālruni 90006488 (€ 1,42 par zvanu). Palīdzēt var arī ar transporta pakalpojumiem un degvielu, ar reklāmu, ar poligrāfijas un iepakošanas pakalpojumu sniegšanu, ar mārketingu (uzņēmumiem, piemēram, “10 centi no katra nopirktā produkta tika pārskaitīti “Paēdušai Latvijai”).

Vairāk informācijas atradīsiet šeit. 

 

 

Organizācija: Labdarības organizācija Eurika. Organizācija aicina ziedot līdzekļus medicīnas iekārtu iegādei slimnīcām, slimnīcas palātu un kabinetu iekārtošanai ar nepieciešamām ierīcēm un aparatūru, maznodrošināto ģimeņu apgādei ar pārtiku un apģērbu, internātskolas būvēšanai indigo bērniem u.c. 

Kā palīdzēt: “EURIKA” piedāvā iegādāties apsveikuma kartiņas dažādiem svētkiem, un līdzekļus ziedot labdarībai. Ir iespēja ziedot arī, veicot naudas pārskaitījumus .

Vairāk informācijas atradīsiet šeit.

 

 

Organizācija: Gaišie Spārni ir labdarības organizācija, kas palīdz bērniem no maznodrošinātajām ģimenēm visā Latvijā sadarbībā ar pagastu sociāliem palīdzības dienestiem. Palīdzība pārsvarā notiek akciju veidā 2 reizes gadā: uz skolas sākumu un Ziemassvētkos. Organizācijā iesaistītie brīvprātīgie cilvēki paši zvana un apciemo sociāli nenodrošinātas ģimenes, uzzina, kas tieši ir nepieciešams, un nogādā to. Tiek organizētas arī ekskursijas bērniem uz Rīgu.

Kā palīdzēt: Pārskaitīt naudas ziedojumu vai iemest naudu ziedojumu kastītēs (Bistro tīklā “Lido”; kafejnīcā “Crazy Donuts”, Kr. Barona ielā 28, Rīgā; Interneta veikala “Xnet.lv”, birojā Jūrkalnes ielā 15/25, Rīgā).

Vairāk informācijas atradīsiet šeit. 

 

 

Organizācija: Labdarības lapa apvieno plašu labdarības atbalstītāju skaitu, kas ir gatavi palīdzēt līdzcilvēkiem grūtās situācijās. Palīdz sociāli nenodrošinātām ģimenēm visā Latvijā, nogādājot nepieciešamas mantas, pārtiku, medikamentus; organizē pasākumus bērniem no bērnu nama; Ziemassvētkos nogādā bērniem dāvanas un svētku maltīti ģimenēm; palīdz ar skolas somu sagādi; sadarbojas ar citām labdarības organizācijām. u.c.

Kā palīdzēt: Pārskaitot ziedojumu uz „Labdarības lapa” kontu.

Vairāk informācijas atradīsiet šeit.

 

 

Organizācija: Sirds Siltuma Darbnīca. Sirds siltuma darbnīcas mērķis ir palīdzēt priekšlaikus dzimušiem mazuļiem un viņu vecākiem, kā arī mazuļiem, kuriem trūkst vecāku gādības /Baby box atstātajiem mazuļiem/. Profesionālā aprūpe, protams, ir ārstu un medicīniskā personāla ziņā, tomēr arī katrs no mums var sniegt savu devumu šajā cīņā par dzīvošanu.

Kā palīdzēt: Ja Jūs protat adīt, tamborēt, šūt, Jums ir pietiekami daudz brīva laika un vēlme palīdzēt, tad Jūs aicina pievienoties projektam. 

Vairāk informācijas atradīsiet šeit.

 

 

Organizācija: Valsts asinsdonoru centrs. Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam. Asinis ir nepieciešamas operācijas laikā, pacientiem ar akūtām asiņošanām, slimiem bērniem, kā arī onkoloģisko, hematoloģisko u.c. pacientu ārstēšanā.

Kā palīdzēt: Par to, kā var ziedot + karte ar ziedošanas vietām šeit

Vairāk informācijas atradīsiet šeit. 

 

 

     

„Gūt var ņemot,

Gūt var dodot,

Dodot gūtais neatņemams” /Rainis/

 

 Palīdziet!      Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru