Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2020 Aprīlis > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Jaunumi


Meklēt:

Visu aprīli - līguma korekcija - par brīvu!

2
01-04-2020

Šis nav 1.aprīļa joks! Mēs tiešām visiem ieinteresētajiem uzņēmējiem dodam iespēju bez maksas veikt komerclīguma korekciju, jo šodien ir 1. aprīlis - mūsu Dzimšanas diena! Rīgas šķīrējtiesai ir otrā pilngadība - t.i. jau 21 gadu mēs palīdzam padarīt biznesa pasauli saprātīgāku! Sakarā ar to, ka šobrīd nav iespējams pulcēties lielās kompānijas un svinēt, tas neaizliedz priecāties un mēs vēlējāmies iepriecināt Jūs! Akcija ilgs visu aprīli!

 

Šajā nebūt ne vieglajā laikā ir īpaši svarīgi atbalstīt vienam otru un palīdzēt ar to, kas ir katra spēkos. Mēs esam spējīgi palīdzēt ar zināšanām, kādam jābūt saturīgam komerclīgumam, tāpēc esam gatavi pārbaudīt tā satura atbilstību aktuālajai likumdošanai un veicot korekcijas, kas juridiski aizsargās Jūsu biznesu! Visu aprīli JEBKURŠ uzņēmējs, kurš vēlas juridiski aizsargāt savu biznesu, var atsūtīt mums savu līgumu korekcijai!

 

Katru nedēļu mēs īstenojam ziņu sūtīšanu tiem, kuri ir parakstījušies jaunumu saņemšanai, kā arī publicējam jaunumus sociālajos tīklos. Mēs sekojam līdzi aktuālajai likumdošanai un zinām dažādas nianses kā jurisprudencē kopumā, tā arī konkrēti runājot par līguma saistībām un atsevišķiem komerclīguma punktiem.

 

Korekti sastādīts līgums – tā ir garantija Jūsu interešu aizsardzībai. Līgumam ir jāaizsargā Jūsu intereses un jāatspoguļo attiecību reālā situācija ar Jūsu partneri. Sūtiet Jūsu komerciālo standartlīgumu uz e-pastu info@court.lv, un mēs veiksim bezmaksas līguma korekciju un ieteiksim papildinājumus, kuri padarīs Jūsu līgumu drošāku un atbilstošu šim laikam.

 

Piebildīsim, ka garantējam Jums pilnīgu konfidencialitāti, līguma informācija netiek izpausta nevienam!

 

Sakarā ar to, ka mums ir Dzimšanas diena, mazliet par mums. Rīgas šķīrējtiesa (RŠT) tika izveidota 1999. gada 1. aprīlī un šobrīd ir viena no Latvijas šķīrējtiesu līderiem, kura aktīvi attīstās un piedāvā tiesvedības procesu visaugstākajā kvalitātē, kā arī popularizē šķīrējtiesvedību Latvijā. Mēs aktīvi juridiski izglītojam uzņēmējus regulāri rīkojot biznesa seminārus. (Nākamais online seminārs - vebinārs - būs jau 23.04. Infrmācija pēc saites šeit). RŠT štatā jau ir 58 profesionāli šķīrējtiesneši, kuri kopā ar RŠT strādā pie tā, lai padarītu Latvijas uzņēmējdarbības jomu drošāku, stabilāku un veiksmīgāku.

 

Dzimšanas diena ir mums - svētki ir Jums!

 

Neesiet pavirši pret savu biznesu – parakstiet tikai korektus līgumus!

 

Gaidām uz info@court.lv !Komentāri

Rīgas šķīrējtiesa (15.04.2020 23:19)

Ув. Лана, спасибо за Ваш комментарий! Для нас очень важен Ваш отзыв!

Lana Dvorcova (01.04.2020 13:43)

Я, конечно, не понимаю, для чего Вам это, но Вы делаете крутые акции!Спасибо!
Rakstīt komentāru