Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2019 Janvāris > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Jaunumi


Meklēt:

2018. - rezultāti. 2019. - plāni.

1
03-01-2019

Pirmo uzrunu Jaunajā gadā mēs vēlamies sākt, protams, ar Jums, pateicoties kuriem un kuru dēļ mēs strādājam!

 

Paldies Jums par to, ka lasāt, nākat pie mums, uzdodat jautājumus, atstājat atsauksmes un izsakiet savas vēlmes un ieteikumus!

 

Rakstā mēs apkopojām notikumus, pasākumus un citu svarīgo (Jūsu biznesa attīstībai un Jums kā veiksmīgam savas kompānijas darbiniekam), kuru Jūs jau tagad varat pielietot kā efektīvu rīku vai atzīmēt sev plānotājā, lai nepalaistu garām savas iespējas. 

 

Tātad sāksim ar īsu rezultātu apskatu - ar to, kā 2018.gadā Rīgas šķīrējtiesa strādāja, sasniedza jaunus augstumus, paplašinot tos, kuri vēl, tāpat kā mēs, attīsta strīdu alternatīvus izšķiršanas veidus, lai padarītu biznesa pasauli par gudrāku un veiksmīgāku.

 

 • Tāda veidā izskatīto lietu skaits ir pieaudzis, jaunu kompāniju, kuras ir vērsušās pēc palīdzības pie mums pirmo reizi - arī, tas liecina par šķīrējtiesvedības popularizēšanos Latvijā.
   
 • Mēs aktīvi vadijām juridiskos biznesa seminārus, saņemot pozitīvas atsauksmes, novadījām lielu skaitu personīgo konsultāciju.
   
 • Iniciatīvas vadīti veicām pārrunas un slēdzām līgumus ar labākajiem citu valstu juristiem, papildinot RŠT šķīrējtiesneša štatu, lai strīdu izskatīšanā būtu pieejama liela speciālistu izvēle.
   
 • Ejot kopsolī ar laiku, esam vienīgā Latvijas šķīrējtiesa, kurā tiesas sēdē var piedalīties attālināti, proti, RST tagad ir kļuvis iespējams piedalīties tiesas sēdē online - izmantojot videokonferenci.
   

Šo (galveno) un vēl daudz ko citu priekš Jums un labvēlīgas Latvijas ekonomikas dzinējspēka - uzņēmējdarbības - plānojam darīt arī 2019.gadā!

 

Tālāk tikai nedaudz ieskicēsim 2019. plānus. Komentāros šeit un uz info@court.lv rakstiet Jūsu viedokli un vēlmes, sakarā ar šiem punktiem.

 

 • Turpināsim juridisko biznesa semināru organizēšanu un vadīšanu. Jūs gaida jaunas aktuālas tēmas. Jau 24.janvārī notiks pirmais pasākums. Vairāk informācijas pēc saites šeit.
   
 • Pieteikumu gadījumā, mēs atkārtosim seminārus jau par zināmām un iemīļotām tēmām.
   
 • Pieprasījumu gadījumos veidosim izmēģinājuma pasākumus, kuros mēs plānojam organizēt networkinga platformu - vietu, kur uzņēmēji varēs iepazīties un apspriest biznesa tēmas. Un vai Jums šķiet interesanta šāda veida komunikācija?
   
 • 13.februārī piedalāmies un gaidīsim Jūsu un Jūsu paziņu bērnus Ēnu dienā, piedāvājot skolēniem izzināt šķīrējtiesas darbu no iekšienes.
   
 • 9. un 10.martā piedalāmies Baltijas WISE konferencē, kur mācīsimies, un būsim priecīgi redzēt Jūs un sazināties ar Jums.
   
 • 1.aprīlī Rīgas šķīrējtiesa svinēs savu 20- gadu jubileju, kas nozīmē, ka būs pārsteigumi arī Jums.
   
 • Visa gada garumā mēs turpināsim papildināt šķīrējtiesnešu štatu, aptverot jaunas teritorijas kā Latvijā, tā arī ārpus tās robežām.
   
 • Novembris, kā jau pēdējos izcilos 5 gadus, tiks paziņots par atvērto durvju mēnesi, kad mēs gaidīsim Jūsu apmeklējumu.
   
 • Mēs pilnveidosim mūsu mājas lapu, padarot to par ērtāku izmantošanai un papildināsim to ar instrumentiem, kuri atvieglo jebkura biznesa juridisko pusi.  Īpaša uzmanība tiks pievērsta divām sadaļām - dokumentu paraugiem un to ģenerāciju. Kādi dokumentu paraugi ir aktuāli Jums?
   
 • Mūsu Facebook lapa turpinās savu attīstību. Sekojiet jau tagad! Tur ir daudz noderīga un interesanta. 

 

Bet ko Jūs vēl gaidāt vai ko Jūs vēlētos redzēt vai saņemt no mums 2019.gadā?

Rakstiet komentārus! Rakstiet mums uz info@court.lv!

 

Izvirziet mērķus un sasniedziet tos Jaunajā gadā!

Veiksmi un uzplaukumu!Komentāri

Уна (11.01.2019 17:25)

Можно брачный договор! И можно ли вставлять третейскую оговорку?!
Rakstīt komentāru